Dino Bošnjak iz Atletskog kluba Velika Gorica ostvario je sjajni rezultat u Šibeniku osvajanjem novog naslova prvaka Hrvatske u cestovnom trčanju na 10 kilomeatara sa vremenom 31:21. Ova je utrka poznata kao “Draženova četvorka” i već se tradicionalno organizira u povodu rođendana našeg košarkaškog velikana Dražena Petrovića, u njegovom gradu. Ovaj rezultat ujedno je i najbolji u 10 do sada održanih trka.

Na prvenstvu je nastupila i kadetkinja Atletskog kluba Hana Tašaković, na utrci od 3 kilometra i osvojila sedmo mjesto rezultatom 0:11:26 i Noa Tončinić u konkurenciji mlađih juniora na 5 kilometara i osvojio brončanu medalju rezultatom 0:16:27.

U Šibeniku je na Prvenstvu Hrvatske u cestovnom trčanju nastupio i Bruno Škrinjarić iz Maraton kluba Velika Gorica i s vremenom 33:57 osvojio je osmo mjesto u ukupnom poretku.