Stolnotenisači HSTK Velika Gorica pobijedili su momčad Stolnoteniskog kluba Pula u osmini finala Hrvatskog kupa rezultatom 3:2 a meč je održan u Gradskoj sportskoj dvorani. Ovo je dobar rezultat našeg kluba uvažavajući da su gostujući stolnotenisači plasirani na 5. mjesto u Superligi dok su domaći stolnotenisači trenutno na zadnjem, 11. mjestu.

Sjajno je odigrao Marko Habijanec, koji je bio vrlo uvjerljiv protiv Luke Martineka i Aleksa Krstevskog, dobio je oba meča uz samo jedan izgubljeni set. Treći poen za Goričane osvojio je Lovro Zovko pobjedom protiv Martineka. Martin Petrović je u meču s Dorianom Kuzmićem izgubio prvi set u fiksu, drugi dobio, ali je ostala dva glatko izgubio.

Rezultati :  Lovro Zovko – Aleks Krstevski 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 13:15), Marko Habijanec – Luka Martinek 3:0 (11:9, 17:15, 11:5), Martin Petrović – Dorian Kuzmić 1:3 (12:14, 11:5, 8:11, 6:11), Lovro Zovko – Luka Martinek 3:0 (11:6, 11:7, 12:10), Marko Habijanec – Aleks Krstevski 3:1 (8:11, 11:2, 11:5, 11:9).

HSTK Velika Gorica u četvrt završnici igrati će na domaćem terenu protiv momčadi STK Libertas Marin kolor iz Dubrovnika koji je vodeći u Superligi a meč je na rasporedu između 25.-29.03.