Odbojkaši Gorice porazom u četvrtfinalu doigravanja za prvaka Hrvatske završili su natjecateljsku sezonu u 1. A Hrvatskoj odbojkaškoj ligi. U dva susreta bolji od Goričana bili su igrači zagrebačke Mladosti koji su ih u oba navrata nadigrali s 3:0 u setovima plasiravši se tako u polufinale.
3431-324x160Nakon susreta igranog u Zagrebu, u Domu odbojku Mladostaši odbojkašima Gorice niti u drugom susretu igranom u petak u Velikoj Gorici nisu ostavili mogućnost za osvajanje barem jednog seta. Mlala prilika za to im se ukazala u drugom setu, no u završnici su opet spretniji bili gosti iz Zagreba. Bez obzira na poraz stotinjak okupljenih gledatelja velikim je pljeskom nagradilo domaće igrače za ovogodišnji premijerni nastup u prvoligaškoj konkurenciji, jer malo tko se od klupskih čelnika prije početka prvenstva nadao ulasku u doigravanje, jer jedini klupski cilj je bio ostanak među prvoligašima. No, kako je sezona odmicala kraju Goričani su bili sve bolji i bolji, te su nizom od devet uzastopnih pobjeda ostvarili prvo mjesto u trećoj skupini, plasman u četvrfinale i igranje u prvoj jakosnoj skupini iduće sezone. -Letvicu smo podizali tijekom sezone i ulaskom u četvrtfianle i više smo nego nadmašili prvotni cilj. Utakmice protiv Mladosti smo odigrali za svoj gušt. Oni su puno jači od nas, a nama je ovo bila samo nagrada za sezonu. Nismo tužni, sretni smo jer smo u prvoj sezoni igrali s najboljima, te se nadam da ćemo tako nasatviti i dalje- rekao nam je kapetan momčadi, Jurica Skorin.